Lg TV Servis Merkezi

Ürün onarımı ya da yardım ve öneriler için İzmir genelinde size yardımcı olabilecek Servis Merkezlerimiz bulunmaktadır. Hepsi konularında eğitimli uzmanlarımız, orijinal LG yedek parçalarını kullanarak cihaz onarımlarını gerçekleştirmektedirler. İhtiyacınız olan yüz yüze desteğe ulaşmak ve size en yakın Servis Merkezini bulmak için ürün türünüzü seçerek başlayın.

GARANTİLİ SERVİS,GARANTİLİ HİZMET

Montajı,Onarımı veya Değişimi Yapılan Ürünleriniz 1 Yıl Hizmet Garantili

İzmir Lg Televizyon Servisi

Televizyon, buluşundan bu yana herkes tarafından kullanılmakta ve hayranlık ile izlenmektedir. Özellikle de LG firması, televizyon üretimi konusunda oldukça başarılı olmakla beraber, ürünlerinin sağlamlığına da garanti vermektedir.

Ancak bazı durumlarda bu ürünler arıza veya hata gibi istenmeyen durumlar meydana getirmektedir. Tam da bu noktada devreye giren lg tv servisi, uzun yıllardır, kullanıcılarının yaşadıkları problemlere çözümler geliştirmek üzere hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji ve değişen ürün özelliklerini yakından takip eden, lg tv servisi alanında uzman personellerle hizmet vermektedir. Müşterilerine etkin bir hizmet sunan firmamız İstanbul gibi kalabalık bir şehirde hızlı çözüm mantığı ile de tanınmaktadır.

İzmir Lg tv Tamiri

Firma, LG ürünleri konusunda gerekli bilgi ve birikime hakimdir. Özellikle de yeni çıkan modellerinin çalışma prensibi araştırılmakta ve donanımsal fonksiyonlarının yaratabileceği arızalar tahmin edilebilmektedir. Bu sayede, ürünlerin tamir aşamaları hızlandırılmakta ve en az deformasyon ile arızalar çözüme kavuşturulmaktadır. Sektörün lider konumunda olan lg tv servisi, bugüne kadar görev aldığı her projenin üstesinden başarı ile gelmiştir. Özellik yaşamımızın her alanında  kullandığımız ürünler servisimiz tarafından tamir edilmektedir.

Bu tarz ürünlerde, yapılması planlanan işlemlere olabildiğince dikkat edilmesi ve sadece sorunun meydana geldiği alan ile ilgilenilmesi gerekmektedir. Nedeni ise, pahalı olan televizyon modelleri hassasiyet isteyen çözüm paketlerine sahiptir. lg tv servisi ise, söz konusu ürünlere nasıl müdahale etmesi gerektiğini bilmekte ve arıza tespit çalışmalarını kontrollü bir şekilde yapmaktadır

İzmir Tv Servisi

  • LG tv servisi olarak önem verdiğimiz ilk konu başlığı müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle yapılan tüm işlemler de hassas bir yaklaşım sergilenmekte ve sadece bilimsel olarak kanıtlanmış olan işlemlere öncelik verilmektedir
  • Ürünlerde yaşanan arızalar, uzman ekiplerimiz tarafından gözden geçirilmekte ve ana sorunun çözümüne odaklanmaktadır. Bu sayede, televizyonların tekrar sorun yaratma ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.
  • LG tv servisi, ürünlerin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Özellikle de söz konusu arızalı cihazların nakliyesi sırasında, özel ambalajlar kullanılmakta ve dışardan gelen darbelere karşı önlem alınmaktadır
  • Servisimizde bulunan raf sistemleri sayesinde, ürünler güvenli bir şekilde depolanmaktadır. Ayrıca, LG Tv servisi olarak, müşterilerimizin ürünleri hassas bir şekilde korunması için cilt bandajlar ile paketlenmektedir
  • Temel amacımız, tüm ürünleri modellerini aynı gün içerisinde çözmek ve müşterilerimize teslim etmektir.
  • LG tv servisi ekipleri İstanbul’un değişik semtlerinde ihtiyaç duyulması anında hazır olarak beklemektedir. Müşterilerimizden gelen çağrılara göre, hızlı bir şekilde harekete geçilmektedir. Böylece yaşanılan sorun en kısa süre içinde çözüme kavuşturulmuş olmaktadır.
  • Servisimiz bünyesinde bulunan danışmanlar, arızalı televizyonların çözümü için gelinen son noktaları, müşterilerimiz ile paylaşmaktadır. Bu sayede kurulan iletişim ağıda güçlendirilmektedir.
  • Firmamız, teknolojik gelişmeler ile üretilmiş olan malzemeleri sayesinde, meydana gelen arızaları bulma konusunda oldukça profesyoneldir. Yine bu malzemeler ürün modellerine göre belirlenmekte ve her ürün modeli için özel olarak tasarlanmış olan akıllı cihazlar kullanılmaktadır.
  • Sektörümüzde gelişmiş bir hizmet verebilmek için, uluslararası platformlarda yaşanan yeni üretimleri yakından takip etmekte ve çalışma prensibimize sahil etmekteyiz